Du må gjerne kontakt med oss når det måtte være. Under finner du telefonnummer og e-postadresser til noen av våre ansatte.

Du kan også sende en forespørsel til en av våre fellesmailer som er bemannet av våre ordrebehandlere Mandag til Fredag mellom kl 07.00 til kl 16.00.

bn.sales@bufab.com

bn.stavanger@bufab.com

Ønsker du å få din forespørsel behandlet direkte, eller bli satt i kontakt med vedkommende du søker, kan du ringe oss på vårt fellesnummer:

+47 815 58 548

 

Monica Hermansen
Sales
Mobil: +47 450 15 889
E-post: monica.hermansen@bufab.com

Dag Johansen
Sales
Mobil: +47 907 47 818
E-post: dag.johansen@bufab.com

Nina Fladby Birkeland
Sales
Mobil: +47 928 71 111
E-post: nina.birkeland@bufab.com

Marcus Forgaard
Sales & Logistic Solutions
Mobil: +47 414 95 014
E-post: marcus.forgaard@bufab.com

Kristine Edvinson
Business Development Manager
Mobil: +47 476 68 039
E-post: kristine.edvinson@bufab.com

Frode Forgaard
Branch Manager
Mobil: +47 450 15 882
E-post: frode.forgaard@bufab.com

Runar Andersen
Purchase Manager
Mobil: +47 450 15 885
E-post: runar.andersen@bufab.com

Sanja Schei
Material Planner
Mobil: +47 939 86 392
E-post: sanja.schei@bufab.com

Thomas Vaktel
IT System Manager
Mobil: +47 450 15 888
E-post: thomas.vaktel@bufab.com

David Vahter
Managing Director
Mobil: +47 450 15 881
E-post: david.vahter@bufab.com

Asia Pacific


East


Nordic

Bufab Norway
Bufab Norge AS
Karoline Kristiansens vei 7
0661 Oslo

E-postadresse: bn.sales@bufab.com

Telefon: +47 815 58 548
Nordic

UK


West


To top