Languages

Velkommen til Bufab Norge!

Du må gjerne kontakt med oss når det måtte være. Under finner du telefonnummer og e-postadresser til noen av våre ansatte.

Du kan også sende en forespørsel til en av våre fellesmailer som er bemannet av våre ordrebehandlere Mandag til Fredag mellom kl 07.00 til kl 16.00.

bn.sales@bufab.com

bn.stavanger@bufab.com

Ønsker du å få din forespørsel behandlet direkte, eller bli satt i kontakt med vedkommende du søker, kan du ringe oss på vårt fellesnummer:

+47 815 58 548

 

Monica Hermansen
Sales
Mobil: +47 450 15 889
E-post: monica.hermansen@bufab.com

 

Nina Fladby Birkeland
Sales
Mobil: +47 928 71 111
E-post: nina.birkeland@bufab.com

 

Dag Johansen
Sales
Mobil: +47 907 47 818
E-post: dag.johansen@bufab.com

 

Jon Skårerverket
Sales
Mobil: +47 900 338 31
E-post: jon.skarerverket@bufab.com

 

Marcus Forgaard
Sales & Logistic Solutions
Mobil: +47 414 95 014
E-post: marcus.forgaard@bufab.com

 

Arthur Jensen
Sales Engineer
Mobil: +47 959 468 38
E-post: arthur.jensen@bufab.com

 

Frode Forgaard
Branch Manager
Mobil: +47 450 15 882
E-post: frode.forgaard@bufab.com

 

Runar Andersen
Purchase Manager
Mobil: +47 450 15 885
E-post: runar.andersen@bufab.com

 

Sanja Schei
Material Planner
Mobil: +47 939 86 392
E-post: sanja.schei@bufab.com

 

Thomas Vaktel
IT System Manager
Mobil: +47 450 15 888
E-post: thomas.vaktel@bufab.com

 

Patrik Lundström Törnquist
Managing Director
Mobil: +47 450 15 891
E-post: patrik.tornquist@bufab.com

 

 

 

  Produkt program Offshore

 

  Bufabs produktkatalog

 

  Achilles JQS certificate 2019

 

  Achilles TransQ Certificate 2019

 

  Achilles UNCE Certificate 2019

 

  ISO 9001:2015

  Konstruksjonsbolter 

 

 

Asia Pacific


East


Nordic

Bufab Norway
Bufab Norge AS
Karoline Kristiansens vei 7
0661 Oslo

E-postadresse: bn.sales@bufab.com

Telefon: +47 815 58 548
Nordic

UK


West


To top